V čistom aute nesmú chýbať rohože

V interiéri sú dôležité nielen sedadlá, ale aj rohože do auta. Rohože do auta sú vyrobené u overených výrobcov a sú veľmi potrebným doplnkom do automobilu. Hoci sa to na prvý pohľad nezdá, ale aj to zabezpečuje dynamickú jazdu a pohodlné šoférovanie. Rohože do auta sú určené na to, aby chránili podlahu motorového vozidla a auto tak bolo udržiavané a čisté. Väčšina klasických gumených rohoží je súčasťou automobilu.

Rohože do auta majú špecificky zvýšený okraj proti pretečeniu vody. Mriežkovanie zabraňuje, aby voda kolísala a pretekala mimo rohoží. Oproti rohožiam so zvýšeným okrajom majú niektoré aj hrubší materiál a ich dizajn je na pohľad zaujímavejší. Nielen z vrchu, ale aj zo spodu je protišmyková úprava, takže lepšia sedia na podlahe auta.

Gumené rohože jednoducho len vyberiete z auta. Nečistotu z rohoží, ako je blato alebo iná špina už veľmi ľahko vyklepete, prípadne umyjete alebo ostriekate vodou zo záhradnej hadice. Údržba gumeného povrchu je jednoduchá. Preto ak chcete mať čisto nie len v interiéri vozidla, ale aj v kufri, odporúčame kúpu gumenej vaničky do kufra.

Výhody sú jasné

Rohože dokážu zabrániť znečisteniu interiéru – textilnej podlahy pod nohami šoféra a ostatných spolucestujúcich. Ich využitie si budete najviac pochvaľovať v jarnom a zimnom období. V jari ochráni vodu pred stekajúcou dažďovou vodou a v zime taktiež, no gumové rohože budú chrániť interiér pred snehom z topánok, štrkom, blatom a nečistotami. Čo je ešte dôležité? Dokážu odolávať aj chemikáliám. Sú odolné a trvácne. Na strana vodiča je časť, ktorá je spevnená.

Gumové autorohože musia presne zodpovedať autu. Tvar je presne taký ako má byť, či už pre osobné alebo nákladné auto. Vyrába sa z kvalitnej zmesi, ktorou je kaučuk a je bez PVC. Vaše auto bude nielenže čisté a odeté v elegantnom štýle, ale zaujímavý vzhľad vybraných rohoží pomôže zvýrazniť dynamiku Vášho auta.