Neznič si svojou falošnou mienkou o chudnutí svoje zdravie

Z každých strán sa na nás valia krásne ženy s ešte krajšími postavy. Skorá každá žena by sa rada ocitla v ich koži, a tak sa začne kolotoč porovnávania. „Prečo nie som ako ona? Prečo ja mám celulitídu a ona nie? Ako to, že po troch deťoch vyzerá lepšie ako ja teraz?“ A toto milé dámy, nie je to správne nastavenie mysle. Ako prvé si musíte všetky uvedomiť, že ste krásne a jedinečné, také aké ste. Viem, že chcete vidieť výsledky hneď a najlepšie úplne bez nejakej námahy, za pomoci piluliek. Toto však nie je dobrým riešením.

Pilulky ako náhrady stravy vám neposkytnú ten pocit blaha z jedla ako normálny chod, a tak môžete byť častokrát podráždené. Rovnako ako nezmyselné diéty a držanie hladovky, nebude mať na vás dlhodobý účinok. Čo teda robiť? Dôležité je byť v kalorickom deficite. V rozumnom kalorickom deficite. 1 200kcal je ,milé dámy, naozaj žalostne málo a táto energetická hodnota zväčša nepostačuje ani na základné metabolické procesy.

Dávajte si teda naozaj pozor na svoje zdravie. Pri znížení kalorického deficitu je dôležité si sledovať príjem makier ako: bielkoviny, tuky, sacharidy. Každá táto jedna skupina je nesmierne dôležitá pre náš organizmus. Áno, aj tuky. A prečo? Pretože v tuku sa rozpúšťajú vitamíny D,E,K,A. Tuk predstavuje rovnako aj zásobu energie na horšie časy, z ktorých naše telo môže čerpať. Tuky sa nazývajú aj lipidmi, sacharidy cukrami a bielkoviny proteínmi.

Zdravá strava a šport ako výborný odrazový mostík

V športe sa možno nenájde každý. No verte mi, že šport je tou najlepšou regeneráciou pre naše telo a myseľ. V kombinácii s perfektným športovým oblečením, ako napríklad ponúka Gym glamour, sa budete zaručene pri každej športovej aktivite cítiť pohodlne a krásne.

Nie je nič lepšie ako sa aj počas športu cítiť dokonalo. Štýlové športové oblečenie spomínanej značky alebo aj inovatívnych produktov Nebbia vás zaručene nesklame. Produkty Nebbia ponúkajú krásne štýlové oblečenie vyrobené z tých najlepších materiálov. Neváhajte a skúste si urobiť radosť napríklad legínami zo spomínaných značiek. Skvelo sedia a zaručene nepresvítajú. Čo viac si želať?

Pokiaľ sa pri športe budete cítiť komfortne, čo dosiahnete aj vďaka kvalitnému a peknému fitness oblečeniu, budete ho robiť s radosťou. Nebude tak problém obuť si obľúbené bežecké tenisky alebo iné športové oblečenie a športovať pravidelne. Takýmto spôsobom prídu aj vytúžené výsledky ani sa nenazdáte.